Hela vårt team finns här för att betjäna dig. Du når oss bäst på vår e-post info@nutrolin.se eller via kontaktformuläret nedan – vi svarar normalt inom en till två arbetsdagar.

Frågor om leveransen?

De varor som du beställt från webbshoppen levereras med DHL Express On Demand Delivery (ODD). Leveranstiden är normalt 1-3 vardagar. Du får mer information om din leverans direkt från DHL då paketet packats hos oss och då har du även möjlighet att göra ändringar i hur paketet levereras. 

Läs mer om alla smidiga leveransalternativ DHL Express ODD ger dig >>

Olini Ltd.

Hyvelänraitti 6
09430 Saukkola

Anna-Liisa Lundell
CEO / Partner

anna-liisa@nutrolin.fi

Mikko Griinari
Chief scientist / Partner

mikko@nutrolin.fi

Petrus Liukkonen
COO / Partner

petrus@nutrolin.fi

Jenni Liukkonen
Creative director / Partner

jenni@nutrolin.fi

Anna Silvan
Sweden / Marketing & PR

anna@nutrolin.se

Sari Kokko
R&D Specialist

sari@nutrolin.fi

Saija Lantee
Logistics and services

saija@nutrolin.fi

Satu Grönholm
Production manager