NUTROLIN® TEAMET

Vi som arbetar med Nutrolin

Kontakta oss

Hela vårt team finns här för att betjäna dig. Kontakta oss exempelvis på chatten, per mejl (info@nutrolin.se) eller via kontaktformuläret som du hittar längre ner på denna sida.

Kanske du är på Facebook?

Det är vi med! Kom och träffa oss på Nutrolin Sverige-sidan.

Nutrolin-kontoret

Handla Nutrolin®-produkter smidigt

Du hittar alla vår produkter på vår webbshop. Du kan dessutom köpa Nutrolin®-produkterna hos våra återförsäljare runt om i landet.

Frågor om leveransen?

De varor som du beställt från webbshoppen levereras med DHL Express On Demand Delivery (ODD). Leveranstiden är normalt 1-3 vardagar. Du får mer information om din leverans direkt från DHL då paketet packats hos oss och då har du även möjlighet att göra ändringar i hur paketet levereras.

Läs mer om våra leveransalternativ >>

”Vi håller Nutrolin®-hjulen i rörelse. Vi alla har husdjur som är både viktiga familjemedlemmar och aktiva hobbykompisar. Även vi är storkonsumenter av Nutrolin®-produkterna.”

Anna-Liisa Lundell
CEO / Partner

anna-liisa@nutrolin.fi

Mikko Griinari
Chief scientist / Partner

mikko@nutrolin.fi

Petrus Liukkonen
COO / Partner

petrus@nutrolin.fi

Jenni Liukkonen
Creative director / Partner

jenni@nutrolin.fi

Anna Silvan
Sweden / Marketing & PR

anna@nutrolin.se

Sari Kokko
R&D Specialist

sari@nutrolin.fi

Saija Lantee
Logistics and services

saija@nutrolin.fi

Satu Grönholm
Production manager

KONTAKTA OSS

Skicka ett meddelande till oss. Vi svarar så snart som möjligt.

Namn (obligatoriskt)

E-postadress (obligatoriskt)

Ämne

Ditt meddelande

OLINI LTD

info@nutrolin.se

Hyvelänraitti 6
09430 Saukkola
FINLAND

FI21353200

Faktureringsadress:
Olini Ltd
PL 21574
00063 LASKUNET
FINLAND

Hyvelänraitti 6, 09430 Saukkola, Finland