NUTROLIN® TEAMET

Vi som arbetar med Nutrolin

Kontakta oss

Hela vårt team finns här för att betjäna dig. Kontakta oss exempelvis på chatten, per mejl (info@nutrolin.se) eller via kontaktformuläret som du hittar längre ner på denna sida.

Handla Nutrolin®-produkter smidigt

Du hittar alla vår produkter på vår webbshop. Du kan dessutom köpa Nutrolin®-produkterna hos våra återförsäljare runt om i landet.

Kanske du är på Facebook?

Det är vi med! Kom och träffa oss på Nutrolin Sverige-sidan. 

Frågor om leveransen?

Du kan välja att få ditt Nutrolin®-paket levererat med PostNord MyPack eller med DHL Express On Demand Delivery. Leveranstiden är normalt 1-4 vardagar beroende på vilket leveranssätt du väljer. Läs mer om våra leveranser >>

”Vi håller Nutrolin®-hjulen i rörelse. Vi alla har husdjur som är både viktiga familjemedlemmar och aktiva hobbykompisar. Även vi är storkonsumenter av Nutrolin®-produkterna.”

Anna-Liisa Lundell
CEO / Partner

anna-liisa@nutrolin.fi

Mikko Griinari
Chief scientist / Partner

mikko@nutrolin.fi

Petrus Liukkonen
COO / Partner

petrus@nutrolin.fi

Jenni Liukkonen
Creative director / Partner

jenni@nutrolin.fi

Anna Silvan
Sweden / Marketing & PR

anna@nutrolin.se

Sari Kokko
R&D Specialist

sari@nutrolin.fi

Saija Lantee
Logistics and services

saija@nutrolin.fi

Satu Grönholm
Production manager

KONTAKTA OSS

Skicka ett meddelande till oss. Vi svarar så snart som möjligt.

    Namn (obligatoriskt)

    E-postadress (obligatoriskt)

    Ämne

    Ditt meddelande

    OLINI LTD

    info@nutrolin.se

    Hyvelänraitti 6
    09430 Saukkola
    FINLAND

    FI21353200

    Faktureringsadress:
    Olini Ltd
    PL 21574
    00063 LASKUNET
    FINLAND

    Tillväxt företag
    Hyvelänraitti 6, 09430 Saukkola, Finland